Linie komunikacji miejskiej i podmiejskiej – grudzień 1982

admin | 16-05-2014

Dzięki uprzejmości kol. @BB1993 z KM-Forum, zostaliśmy obdarzeni wykazem linii sprzed ponad 30 lat.

Trasy linii według nazw ulic z grudnia 1982:

Linia nr 1:
TRAUGUTTA – Zwycięstwa (z powrotem Armii Czerwonej) – al. Trzydziestolecia – Morska – Mścice – Strzeżenice – Mielno – UNIEŚCIE

Linia nr 2:
CHEŁMONIEWO – Zwycięstwa – Mieszka I – BoWiD

Linia nr 3:
SKWIERZYNKA – Władysława IV – ZWM – Fałata – al. Zawadzkiego – al. Trzydziestolecia – Krakusa i Wandy – Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. – Zwycięstwa) – NIEKŁONICE (w niektórych godzinach. GIEZKOWO)

Linia nr 4:
WŁADYSŁAWA IV – ZWM – Janka Krasickiego – Traugutta – 4 Marca – Gnieźnieńska – Bieruta – Słowiańska – Lechicka – Łużycka – Skargi – Obotrytów – Lechicka – OSIEDLE LECHITÓW

Linia nr 5:
BIELICE – Szczecińska – Zwycięstwa – Chełmoniewo – Dzierzęcino – LUBIATOWO

Linia nr 6:
WŁADYSŁAWA IV – al. Zawadzkiego – Kościuszki – Armii Czerwonej – Zwycięstwa – SZCZECIŃSKA

Linia nr 7:
OSIEDLE LECHITÓW – Lechicka – Łużycka – Skargi – Obotrytów – Lechicka – Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) – Zwycięstwa – Armii Czerwonej – Janka Krasickiego – Gdańska – SIANÓW

Linia nr 8:
LEŚNA – Marchlewskiego – Armii Czerwonej – Zwycięstwa – SZCZECIŃSKA

Linia nr 9:
WŁADYSŁAWA IV – ZWM – Fałata – Młyńska – 1 Maja – Bieruta – Sarzyno – Konikowo – ŚWIESZYNO

Linia nr 10:
LEŚNA – Marchlewskiego – Armii Czerwonej – Traugutta – Zwycięstwa – al. Trzydziestolecia – Morska – Przemysłowa – BoWiD

Linia nr 11:
LEŚNA – Marchlewskiego – Armii Czerwonej – Kościuszki – al. Zawadzkiego – al. Trzydziestolecia – Morska – Przemysłowa – BoWiD

Linia nr 12:
CHEŁMONIEWO – Zwycięstwa – Traugutta – Armii Czerwonej – Kościuszki – al. Zawadzkiego – Niepodległości – Spokojna – Morska – Przemysłowa – BoWiD – Mieszka I – SZCZECIŃSKA

Linia nr 13:
WŁADYSŁAWA IV – al. Zawadzkiego – Kościuszki – Armii Czerwonej – Zwycięstwa – Krakusa i Wandy – Gnieźnieńska – Kretomino – BONIN

Linia nr 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA – ZWM – Janka Krasickiego – Traugutta – Zwycięstwa – al. Trzydziestolecia – Niepodległości – Spokojna – Morska – Przemysłowa – BoWiD – Mieszka I – Szczecińska – Zwycięstwa – Traugutta – Janka Krasickiego – ZWM – ŚNIADECKICH-BUKOWA

Linia nr 15:
LEŚNA – Marchlewskiego – Janka Krasickiego – ZWM – Władysława IV – al. Zawadzkiego – Niepodległości – Rosenbergów – Morska – Przemysłowa – BoWiD

Trasy linii według dzisiejszych nazw ulic:

Linia 1:
TRAUGUTTA – Zwycięstwa (z powrotem Piłsudskiego) – al. Armii Krajowej – Morska – Mścice – Strzeżenice – Mielno – UNIEŚCIE

Linia 2:
CHEŁMONIEWO – Zwycięstwa – Mieszka I – BoWiD

Linia 3:
SKWIERZYNKA – Władysława IV – Jana Pawła II – Fałata – al. Monte Cassino – al. Armii Krajowej – Krakusa i Wandy – Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. – Zwycięstwa) – NIEKŁONICE (w niektórych godzinach: GIEZKOWO)

Linia 4:
WŁADYSŁAWA IV – Jana Pawła II – Orląt Lwowskich – Traugutta – 4 Marca – Gnieźnieńska – Połczyńska – Słowiańska – Lechicka – Łużycka – Skargi – Obotrytów – Lechicka – [Wenedów albo Kolejowa]

Linia 5:
BIELICE – Szczecińska – Zwycięstwa – Chełmoniewo – Dzierzęcino – LUBIATOWO

Linia 6:
WŁADYSŁAWA IV – al. Monte Cassino – Kościuszki – Piłsudskiego – Zwycięstwa – SZCZECIŃSKA

Linia 7:
[Wenedów albo Kolejowa] – Lechicka – Łużycka – Skargi – Obotrytów – Lechicka – Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) – Zwycięstwa – Piłsudskiego – Orląt Lwowskich – Gdańska – SIANÓW

Linia 8:
LEŚNA – Chałubińskiego – Piłsudskiego – Zwycięstwa – SZCZECIŃSKA

Linia 9:
WŁADYSŁAWA IV – Jana Pawła II – Fałata – Młyńska – 1 Maja – Połczyńska – Sarzyno – Konikowo – ŚWIESZYNO

Linia 10:
LEŚNA – Chałubińskiego – Piłsudskiego – Traugutta – Zwycięstwa – al. Armii Krajowej – Morska – Przemysłowa – BoWiD

Linia 11:
LEŚNA – Chałubińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – al. Monte Cassino – al. Armii Krajowej – Morska – Przemysłowa – BoWiD

Linia 12:
CHEŁMONIEWO – Zwycięstwa – Traugutta – Piłsudskiego – Kościuszki – al. Monte Cassino – Franciszkańska – Spokojna – Morska – Przemysłowa – BoWiD – Mieszka I – SZCZECIŃSKA

Linia 13:
WŁADYSŁAWA IV – al. Monte Cassino – Kościuszki – Piłsudskiego – Zwycięstwa – Krakusa i Wandy – Gnieźnieńska – Kretomino – BONIN

Linia 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA – Jana Pawła II – Orląt Lwowskich – Traugutta – Zwycięstwa – al. Armii Krajowej – Franciszkańska – Spokojna – Morska – Przemysłowa – BoWiD – Mieszka I – Szczecińska – Zwycięstwa – Traugutta – Orląt Lwowskich – Jana Pawła II – ŚNIADECKICH-BUKOWA

Linia 15:
LEŚNA – Chałubińskiego – Orląt Lwowskich – Jana Pawła II – Władysława IV – al. Monte Cassino – Franciszkańska – Energetyków – Morska – Przemysłowa – BoWiD